پشتیبانی گروه هپتا سریع به صرفه زمان بندی شده اختصاصی برای شما!

سرعت در انجام خدمات

نرخ خدمات مقرون به صرفه

زمان بندی دقیق

یکی از خدمات مورد نیاز برای بیشتر کسب و کارها، مدیریت سایت و نگهداری از آن است. همانگونه که یک خودرو برای کارکرد بهتر نیازمند نگهداری خوب است، یک وبسایت هم نیازمند یک مدیریت منظم و دقیق می باشد. 

وبسایت هر کسب و کار، شناسنامه آن خواهد بود.

گروه هپتا با سابقه 5 ساله در این زمینه مفتخر است به شما پلن های پشتیبانی سایت مطابق نیاز شما ارائه دهد. به این منظور می توانید نیازهای خود را در فرم زیر مشخص کرده و برای ما ارسال نمایید. پس از بررسی توسط تیم فنی، مبلغ خدمات برای شما ارسال خواهد شد و در صورت توافق ادامه مراحل به انجام خواهد رسید.

اطلاعات تماس

مشخصات سایت

توجه: انتقال از سیستم های جوملا و دروپال هزینه مشابه با هزینه طراحی سایت دارد و بنابراین حتما CMS سایت (بند اول) را انتخاب کنید. برای وبسایت های وردپرس هزینه ای معادل 120 هزار تومان به مبلغ قرار داد، فقط در ماه اول افزوده خواهد شد.

توجه: برای فهم این موضوع با شرکت ارائه دهنده هاست تماس بگیرید.
توجه: برای فهم این موضوع با شرکت ارائه دهنده هاست تماس بگیرید.

خدمات قابل ارائه توسط گروه هپتا

بروزرسانی و نگهداری از سایت

به منظور انجام این خدمات، دسترسی به هاستینگ از طریق cPanel و FTP و همچنین دسترسی کامل به صورت Administrator به سیستم مدیریت محتوا مورد نیاز است.
توصیه هپتا: به دلیل از دسترس خارج شدن سایت در زمان بروزرسانی، بهتر از زمانی را انتخاب نمایید که حداقل کاربران از سایت استفاده می کنند.
خدمات نگهداری از سایت به منظور رفع مشکلات و ایراداتی نظیر از دسترس خارج شدن، عدم نمایش صحیح المان ها و مواردی که به مسائل فنی سایت مرتبط هستند می شود.

سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سرعت شامل بهینه سازی کدهای سایت و بهبود تصاویر و ویدیوها به منظور کاهش حجم آن می شود.

خدمات مربوط به محتوا

توجه: موضوع نوشته بر عهده مشتری/متقاضی است.
توجه: ترجمه پست (برای سایت های دوزبانه) فقط برای زبان انگلیسی انجام میگیرد و هر ترجمه برابر با یک پست خواهد بود، برای مثال یک پست دو زبانه، در واقع دو پست محسوب می شود.
توجه: موضوع اینفوگرافیک بر عهده مشتری/متقاضی است.
توجه: ترجمه اینفوگرافیک (برای سایت های دوزبانه) فقط برای زبان انگلیسی انجام میگیرد و هر ترجمه برابر با یک اینفوگرافیک خواهد بود، برای مثال یک اینفوگرافیک دو زبانه، در واقع دو اینفوگرافیک محسوب می شود.
توجه: لطفا گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. چنانچه برای مثال شما تعداد 40 پست را انتخاب کرده باشید و در طول ماه هیچ پستی تحویل پشتیبان سایت ندهید، مبلغ قرارداد ماهانه هیچگونه تغییری نخواهد کرد و تعداد پست ها قابل انتقال به ماه بعد نخواهند بود.
توجه: در خصوص سایت های چندزبانه، هر ترجمه مربوط به پست، یک پست به حساب خواهد آمد و ترجمه می بایست به همراه متن اصلی پست تحویل پشتیبان داده شود.

سرویس های جداگانه

موارد دیگر

3- لطفا تیک I'm Not a Robot را بزنید: