تاریخ تاسیس آموزشگاه هپتاوب اعلام شد! تابستان ۹۶ منتظر باشید..

شما اینجا هستید::///تاریخ تاسیس آموزشگاه هپتاوب اعلام شد! تابستان ۹۶ منتظر باشید..

تاریخ تاسیس آموزشگاه هپتاوب اعلام شد! تابستان ۹۶ منتظر باشید..

توسط | ۱۳۹۶/۵/۲۳ ۰:۳۴:۴۹ ۱۲ام خرداد, ۱۳۹۶|دسته بندی ها: اخبار آموزشی|برچسب ها: , |بدون کامنت
  • لوگو هپتاوب

 آموزشگاه هپتاوب با هدف ایجاد تحول در حوزه آموزش دیجیتال و آموزش آنلاین از ابتدای سال ۱۳۹۵ شروع به زیرسازی جهت ارتقای سطح علمی تمام پارسی زبانان کرد. پس از سختی های بسیار که در طول پایه ریزی موسسه صورت گرفت، سرانجام قرار بر این شد تا یکی از روزهای آخر مرداد سال ۱۳۹۶ به عنوان تاریخ تاسیس آموزشکده هپتاوب تعیین گردد.

از آنجا که اینترنت بستر فراگیری است و هم اکنون به یک سرویس همگانی تبدیل شده است، میتوان بسیاری از کارها را در فضای مجازی انجام داد، که بحث آموزش هم از این قائده مستثنی نیست. با وجود سایت های که آموزش های ناقص و یا تاریخ گذشته! ارائه می دهند، بحث آموزش در بین وبسایت های ایرانی اندکی ضعیف شده است و کاربران مجبورند تا به وبسایت های انگلیسی زبان مراجعه نمایند. هپتاوب همیشه در صدد این است تا مشکلاتی از این نظر را رفع نماید و به دانش ایرانیان کمک کند.

تاریخ تاسیس آموزشکده هپتاوب | تقویم مرداد 1396

آقای قلی زاده – بنیان گذار هپتاوب – می فرمایند: هپتاوب قرار است تا اواخر  مردادماه شروع به آموزش رایگان برای تمام ایرانیان و پارسی زبانان جهان نماید؛ در این باره لازم است یادآور شوم قرار است طیف آغازین آموزش ها در حوزه کامپیوتر و نرم افزار باشد. مراحل بعدی مربوط به الکترونیک و معماری خواهند بود و سپس با توجه به نیاز دانشجویان و آنان که به دنبال فراگیری علوم رشته های دیگر هستند، رشته های آموزشی دیگر را هم پوشش خواهیم داد.

هدف از توسعه هپتاوب تنها بهبود وضعیت علمی پارسی زبانان محترم است و برای این هدف تلاش های بسیاری صورت گرفته است. بنابراین از شما میخواهیم به ما در این کار خیر کمک کنید و دوستان و آشنایان خود را به دانشکده ما دعوت نمایید.

 

هپتاوب، دانشکده مجازی

منبع خبر: هپتاوب

 

درباره نویسنده:

مصطفی
از بدو تولد به کامپیوتر علاقه داشتم. با خرابکاری شروع کردم اما الان دارم خرابکاری های بقیه رو هم درست می کنم. مهندس الکترونیک و کامپیوتر

نظر شما در رابطه با این پست چیست؟

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند!

avatar