در زمان هایی که اینترنت جهانی و یا بهتر بگوییم ارتباط جهانی به دلایل مختلف قطع می شود، کمبود یک پیام رسان برای انجام امور ساده و ارتباطات معمول به شدت حس می گردد. با بررسی های صورت گرفته در حال حاضر کم نقص ترین پیام رسان داخلی، پیام رسان بله می باشد. در این پست به شما نحوه نصب پیام رسان بله به صورت رایگان را به شما خواهیم آموخت.

 

نصب بله روی اندروید

ساده ترین راه برای نصب پیام رسان بله روی اندروید، دریافت اپلیکیشن از طریق کافه بازار یا ایران اپس می باشد. اپلیکیشن را دریافت نمایید و وارد حساب کاربری خود شوید. این روش مناسب نصب بله روی سامسونگ و هواوی و سونی و LG و دیگر دستگاه های مجهز به اندروید می باشد.

 

نصب بله روی آیفون و آیپد

متاسفانه برای سیستم عامل iOS نسخه مجزا تهیه شده اما مارکت های ایرانی نیاز به تهیه اشتراک برای نصب اپلیکیشن (حتی اپلیکیشن های رایگان) دارند و برای نصب رایگان کاربران پیام رسان بله می بایست از نسخه وب بله استفاده کنند.

برای این کار مراحل زیر را دنبال نمایید:

1- توسط مرورگر Safari به وبسایت w2.bale.ai مراجعه کنید.

2- بر روی علامت Share (مربع با فلش رو به سمت بالا) ضربه بزنید.

صفحه مرورگر Safari که وبسایت web.bale.ai توسط آن باز شده

3- گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.

صفحه Share مرورگر Safari

4- بر روی Add ضربه بزنید.

صفحه Add Bookmark مرورگر Safari

بله به صورت Web Application بر روی دستگاه شما ذخیره می شود و می توانید به صورت یک اپلیکیشن از آن استفاده کنید.

توجه: فقط از طریق مرورگر Safari ممکن است و تنها روش نصب رایگان همین روش می باشد.

نصب بله روی ویندوز

پیام رسان بله برای ویندوز نسخه مجزا ندارد و برای استفاده می بایست توسط یک مرورگر (ترجیحا Chrome یا Firfox) به وبسایت w2.bale.ai مراجعه کنید. سپس وارد حساب خود شوید.

نصب بله روی Mac

پیام رسان بله برای Mac نسخه مجزا ندارد و برای استفاده می بایست توسط یک مرورگر به وبسایت w2.bale.ai مراجعه کنید. سپس وارد حساب خود شوید.

نصب بله روی Linux

پیام رسان بله برای Mac نسخه مجزا ندارد و برای استفاده می بایست توسط یک مرورگر به وبسایت w2.bale.ai مراجعه کنید. سپس وارد حساب خود شوید.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. در نظر داشته باشید که فعالیت گروه هپتا کاملا مجزا از فعالیت تیم برنامه نویس پیام رسان بله می باشد و این آموزش صرفا برای استفاده کاربران از این پیام رسان، توسط گروه هپتا تهیه شده است.