نرم افزار CodeVision AVR یک برنامه تخصصی برای رشته های برق و کامپیوتر (گرایش سخت افزار) می باشد. در واقع این نرم افزار یک کامپایلر برای زبان برنامه نویسی C می باشد که جهت برنامه نویسی میکروکنترلرهای AVR از آن استفاده می شود.

بسیاری از فعالیت های دانشجویی توسط این نرم افزار و این خانواده از میکروکنترلر ها صورت می گیرد. همچنین در کنار این نرم افزار معمولا به نرم افزارهای شبیه سازی مانند پروتئوس یا Multisim نیاز خواهید داشت.

 

پیشنهاد می کنم مطالعه کنید: دانلود نرم افزار Proteus Professional به همراه آموزش نصب و فعال سازی تصویری

 

بسیاری از افراد حتی کسانی که رشته کامپیوتر می باشند با این نرم افزار به خوبی آشنا می باشند. جدیدترین نسخه برنامه کدویژن تا به اکنون کرک نشده است اما نسخه حاضر می تواند بدون هیچ مشکلی از پس کارهای صنعتی هم بر بیاید.

قابلیت های نرم افزار CodeVisionAVR:

  • کامپایلر زبان C برای میکروکنترلر های AVR
  • کاملا حرفه ای
  • یک IDE بسیار عالی برای زبان C
  • مورد استفاده در صنعت
  • قابلیت کد نویسی خودکار با استفاده از Code Wizard
  • و بسیاری قابلیت دیگر

 

 

رمز فایل فشرده: www.heptaweb.com

 

آموزش نصب کدویژن (Code Vision):

در مجموعه تصاویر زیر، مرحله به مرحله فرآیند نصب Code Vision را برای شما فراهم کرده ام. می توانید با مشاهده تصاویر و انجام مراحل نصب به صورت همزمان، نرم افزار کدویژن را بر روی ویندوزتان نصب کنید. لازم به ذکر است که نرم افزار CodeVision AVR بر روی ویندوز XP به بالا (حتی بر روی ویندوز 10) بدون مشکل اجرا می شود.

 

 

آموزش کرک کد ویژن (CodeVision):

– محتویات پوشه Crack را داخل پوشه BIN موجود در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کنید. (اطلاعات تکمیلی همچنین داخل بسته دانلودی قرار داده شده موجود است.)

 

مشتاقانه پاسخگوی شما عزیزان هستم.