امنیت دستگاه های ویندوزی بسیار مهم بوده و تولید کنندگان محصولات امنیتی همیشه برای ارائه ایمنی بیشتر در برابر ویروس ها، تروجان ها، باج افزار ها و دیگر بد افزارهایی که سبب از بین رفتن حریم شخصی کاربر و یا امنیت سیستم آن می شود، با یکدیگر در حال رقابت بوده اند. تا به اکنون یکی از موفق ترین کمپانی های تولید کننده نرم افزارهای امنیتی، کمپانی Kaspersky بوده است. در این میان Kaspersky Total Security و Kaspersky Internet Security و Kaspersky Anti-Virus از مطرح ترین محصولات این شرکت هستند.

کرک مجموعه نرم افزارهای Kaspersky 2019 داخل رایگان سرای هپتا قرار گرفت. برای کرک Kaspersky Anti-Virus 2019 و Kaspersky Internet Security 2019 و Kaspersky Total Security بر روی کلید زیر کلیک کنید:

 

توسط این آموزش شما خواهید توانست محصولات زیر را به مدت نامحدود رایگان استفاده کنید:

Kaspersky Antivirus 2012

Kaspersky Antivirus 2013

Kaspersky Antivirus 2014

Kaspersky Antivirus 2015

Kaspersky Antivirus 2016

Kaspersky Antivirus 2017

Kaspersky Antivirus 2018

Kaspersky Internet Security 2012

Kaspersky Internet Security 2013

Kaspersky Internet Security 2014

Kaspersky Internet Security 2015

Kaspersky Internet Security 2016

Kaspersky Internet Security 2017

Kaspersky Internet Security 2018

Kaspersky Total Security 2015

Kaspersky Total Security 2016

Kaspersky Total Security 2017

Kaspersky Total Security 2018

Kaspersky Free Antivirus 2016

Kaspersky Free Antivirus 2017

Kaspersky Free Antivirus 2018

Kaspersky CRYSTAL 2.0

Kaspersky CRYSTAL 3.0

Kaspersky Endpoint Security 8

Kaspersky Endpoint Security 10

Kaspersky Small Officе Security 2

Kaspersky Small Officе Security 3

Kaspersky Small Officе Security 4

Kaspersky Small Officе Security 5

 

از لحاظ امنیت، Kaspersky Total Security بیشترین امکانات را دارد. پس از آن Kaspersky Internet Security و پس از آن Kaspersky Anti-Virus.

در این پست به شما روش فعالسازی قانونی و بدون کرک کردن محصولات کسپراسکای تا سال 2018 را آموزش خواهم داد و شما خواهید توانست به صورت نامحدود از این نرم افزارها استفاده کنید.

آموزش فعال کردن رایگان Kaspersky Internet/Total Security

توجه داشته باشید که این آموزش تا نسخه 2018 کار می کند، بنابراین اگر به دنبال استفاده رایگان از محصولات Kaspersky هستید، حتما نسخه 2018 آن یا پایین تر را نصب کنید.

خطای لایسنس نرم افزار Kaspersky Internet Security

همانطور که در تصویر مشخص است، آنتی ویروس خطای License داده است (کلید قرمز پایین سمت راست). زمانی که برای اولین بار Kaspersky Total/Internet Security را بر روی سیستم عامل خود نصب می کنید، به شما مهلت 30 روزه تست می دهد. اگر بخواهید پس از این 30 روز از نرم افزار استفاده کنید، می بایست آن را خریداری نمایید. قرار است تا ما هم از این مهلت 30 روزه به صورت نامحدود استفاده کنیم. برای این کار از برنامه Kaspersky Trial Reset استفاده خواهیم کرد.

چگونه Kaspersky Total/Internet Security را کرک کنیم؟

واژه کرک کردن برای کاری که می خواهیم انجام دهیم، واژه چندان خوبی نیست. اما عملکرد ما تقریبا به همین صورت است. در این پست مرحله به مرحله نحوه فعالسازی Kaspersky را به شما عزیزان هدیه کرده ام.

مرحله 1: نرم افزار KRT را دانلود کنید

در ابتدا می بایست برنامه Kaspersky Trial Reset را دانلود کنید. جدیدترین نسخه KRT را می توانید از لینک زیر دریافت کنید:

 

 

پسورد فایل فشرده www.heptaweb.com است.

مرحله 2: Self-Defense را خاموش کنید

منوی Additional Setting

به تنظیمات Kaspersky مراجعه کنید و در آنجا بر روی Additional کلیک کنید. سپس بر روی گزینه Self-Defense ضربه بزنید. تیک Enable Self Defense را بردارید و در پنجره باز شده بر روی Continue کلیک نمایید.

مرحله 3: آنتی ویروس را خاموش کنید

برای اینکار بر روی آیکون Kaspersky در پایین ویندوز (Taskbar) راست کلیک کنید و بر روی Pause Protection ضربه بزنید. در پنجره بعدی Pause را انتخاب کنید.

مرحله 4: آنتی ویروس را کاملا ببندید

بر روی آیکون Kaspersky در Taskbar راست کلیک کرده و بر روی Exit کلیک کنید. در پنجره بعد بر روی Continue ضربه بزنید.

مرحله 5: KRT را اجرا کنید

محیط نرم افزار Kaspersky Trial Reset

برای این کار ابتدا نرم افزار را از حالت فشرده خارج کنید. برای خارج کردن از حالت فشرده به نرم افزاری مانند WinRAR نیاز دارید. پسورد فایل فشرده www.heptaweb.com می باشد. سپس بر رو.ی برنامه راست کلیک کنید و گزینه Run as Administrator را انتخاب کنید.

مرحله 6: در Kaspersky Trial Reset بر روی Reset Activation کلیک نمایید

پس از آنکه نرم افزار را اجرا کردید، بر روی Reset Activation کلیک کنید.

توجه داشته باشید که KRT نیز مانند بسیاری دیگر از ابزارهای Crack به عنوان ویروس شناخته می شود اما در واقع عملکرد خرابکارانه ای ندارد.

اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید، ممکن است Windows Defender اقدام به حذف KRT کند که در این صورت کافیست به Windows Defender بروید و KRT را انتخاب کنید و تیک گزینه Allow on this Device را بزنید و سپس بر روی Start Action کلیک کنید.

همچنین اگر قبل از غیرفعال کردن و خارج شدن از Kaspersky اقدام به استخراج فایل فشرده کنید، Kaspersky نرم افزار KRT را پاک می کند.

مرحله 7: بر روی Activate Trial Version کلیک کنید.

فعالسازی نسخه آزمایشی کسپراسکای

پس از اینکه Kaspersky اجرا شد، شما به بخش فعالسازی هدایت می شوید. در این بخش بر روی Activate Trial Version of this Application کلیک کنید.

توجه: برای فعالسازی نیاز به اینترنت دارید!

 

مرحله 8: Self-Defense و آنتی ویروس را فعال کنید

فعال کردن دوباره Self-Defense و Computer Protection

در مراحل 2 و 3 به ترتیب Self-Defense و آنتی ویروس را غیرفعال کردیم، برای اینکه امنیت ویندوز به حالت کامل بازگردد، زمانی که فعالسازی به اتمام رسید، همانگونه که در مراحل 2 و 3 هر دو گزینه را غیرفعال کردید، همان گونه نیز آن ها را فعال کنید.

همچنین در صفحه اول نرم افزار، ممکن است به شما خطا دهد که برخی از قسمت های نرم افزار خاموش هستند، می توانید در همان جا بر روی Detail کلیک کنید و Computer Protection و Self-Defense را در پنجره بعد فعال (Enable) کنید.

 

در صورتی که به مشکل خوردید کافیست در بخش کامنت ها آن را با من در میان بگذارید. ممنون که وقت گذاشتین و پست را مطالعه کردید. در صورتی که از پست “فعالسازی محصولات کسپراسکای” لذت بردید و برای شما مفید واقع شد، لینک این پست را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید.